Apie mus

Mūsų veikla

sonas1_geras (1)

Mūsų veiklos pagrindinis veikėjas ir „vinis“ - profesionali virtuvė ant ratų.

Žodžiuose „profesionali virtuvė“ telpa viskas, kas telpa bet kurio restorano virtuvėje, o tai reiškia, kad gaminame maistą tik šviežiai ir tik iš kokybiškų produktų. Visada stengsimės pasiūlyti patiekalus iš produktų užaugintų ūkiuose, tokius kelis jau patys prižiūrime, bei stebime, kaip viskas auga :)

Mūsų istorija

Ši graži idėja gimė labai seniai...Kaip ir geram konjakui, šiai idėjai subrandinti prireikė keleto metų. O kaip žinia, gyvenimas nestovi vietoje, vieną dieną pakeitė, mūsų su kolege, gyvenimo sroves kita linkme... Juk sakoma, kad niekas nevyksta veltui ir viskam savas laikas....Tai štai ir tas laikas atėjo! Kažką naujo atrasti, sukurti, puoselėti, mylėti, tuo gyventi ir džiaugtis. Kažkuo pasidalinti, kažką išmokti, kažką pasiūlyti, galų gale, kažką daryti! Juk po stovinčiu akmeniu vanduo neteka...Taip ir pradėjome savo naująją tėkmę!

Mūsų misija

Mūsų misija - puoselėti kokybiško ir šviežio maisto kultą. Norime, kad Jūs bet kurioje vietoje, miške, pievoje, parke, miesto šventėje, festivalyje, renginyje ar Jūsų asmeninėje šventėje mėgautumėtės šviežiu ir kokybišku maistu, pagamintu čia ir dabar! Nesvarbu, kur nuspręsite švęsti, mūsų profesionali virtuvė yra ant ratų, o tai reiškia, kad galime gaminti ten, kur galime atvažiuoti.

 

Mūsų privalumai

Esame vieninteliai Lietuvoje

Žinoma suprantame, kad tai laikinas pasipuikavimas, nes kaip ir kiekviename versle – greitai atsiranda konkurentų. Bet mes už protingą ir sąžiningą konkurenciją!

Visada šviežias maistas

Bet kurioje vietoje, miške, pievoje, parke, miesto šventėje, festivalyje, renginyje ar Jūsų asmeninėje šventėje mėgaukitės šviežiu ir kokybišku maistu, pagamintu čia ir dabar!

El. parduotuvė

Jei laukiate svečių, ar patys pas juos keliaujate, o neturite laiko ar noro gaminti...Tiesiog užsisakykite užkandžius internetu!