Pristatymas

Prekių pristatymo terminas:
Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.

Prekių atsiėmimas:
Yra galimybė atsiimti prekes Vilniuje iš mūsų parduotuvės

Prekių grąžinimas:
Jei įsigytos prekės Jums netinka, visada galite jas grąžinti. Mes ne tik grąžinsime Jums pinigus už įsigytas prekes, bet ir pilnai padengsime transportavimo išlaidas (transporto išlaidų padengimas taikomas tik pirmam apsipirkimui). Tačiau norint užtikrinti abipusį supratimą ir bendradarbiavimą nurodome sąlygas, kurių privalote laikytis.

Prekių grąžinimo tvarka:
Prekės galite grąžinti per 14 d. nuo įsigijimo datos
Prieš grąžinimą turite mus informuoti el. paštu - info@eblasercafe.lt

Grąžinamos prekės negali būti:
1. Naudotos
2. Sugadintos
3. Pažeista pakuote
4. Be pirkimo dokumento

Pinigų grąžinimo tvarka:
Jei Jūsų grąžinama prekę atitinka visas grąžinimo taisykles, pervesime Jūsų sumokėtus pinigus per 14 darbo dienų. Jei buvo pažeistos grąžinimo taisyklės, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ir atsiėmimo tarsimės individualiai.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste: 

  • Užpildykite užsakymą ir pasirinkite savo banką.
  • Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  • Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.eblasercafe.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio.

Internetinės svetainės www.eblasercafe.lt paslaugas ir prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Kiekvienas užsakymas įvykdomas kaip įmanoma greičiau. Kiekvienu atveju dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba elektroniniu paštu. Jei turite klausimų dėl savo užsakymo, susisiekite su mumis.